EM Klassisk Styrkeløft U/J/V 2019 - tidsskjema !

Postet av Hans Martin Arnesen den 27. Nov 2019

EM Klassisk Styrkeløft U/J/Å 2019 - tidsskjema !

EM Klassisk Styrkeløft for ungdom, junior og åpen arrangeres fredag 29. november til søndag 08. desember 2019 Kaunas, Litauen.

Norge stiller med følgende 27 løftere:

Ungdom:
-52 Selma Ramberg (løfter fredag 29/11 fra 0900)
-83 Knut Einar Skaar (løfter lørdag 30/11 fra 1530)

Junior:
-52 Irina Melkild (løfter søndag 1/12 fra 1700)
-57 Rebekka Tao Jakobsen (løfter mandag 2/12 fra 0900)
-63 Lena Sjøl (løfter mandag 2/12 fra 1430)
-63 Frida Aung (løfter mandag 2/12 fra 1430)
-72 Dina Lorentzen (løfter mandag 2/12 fra 1430)
-72 Isabell Adolfsen (løfter mandag 2/12 fra 1430)
-74 Simen Johnson (løfter mandag 2/12 fra 0900)
-83 Johannes Kristensen (løfter tirsdag 3/12 fra 1300)
-93 Joel Vikesland (løfter tirsdag 3/12 fra 1730)
-93 Benjamin Rastum (løfter tirsdag 3/12 fra 1730)
-105 Espen Kolltveit (løfter onsdag 4/12 fra 0900)
-105 Damian Steinke (løfter onsdag 4/12 fra 0900)
-120 Anders Brøten Lillemoe (løfter onsdag 4/12 fra 1230)

Åpen
-63 Monica Rasmussen (løfter fredag 6/12 fra 0900)
-63 Sunniva Nordskog (løfter fredag 6/12 fra 0900)
-72 Maria Letnes (løfter fredag 6/12 fra 0900)
-72 Stine Liverød (løfter fredag 6/12 fra 0900)
-84 Marte Kjenner (løfter lørdag 7/12 fra 1700)
-84 Isabel Nakken Cloin (løfter lørdag 7/12 fra 1700)
-83 Chido Nnoli (løfter fredag 6/12 fra 1600)
-83 Anders Halland (løfter fredag 6/12 fra 1600)
-93 Erik Elvsvingen (løfter lørdag 7/12 fra 0800)
-105 Even Bless Liland (løfter lørdag 7/12 fra 1230)
-120 Carl Petter Sommerseth (løfter søndag 8/12 fra 1300)
-120 Martin Borgland Rønning (løfter søndag 8/12 fra 1300)

Lagledere:
Lars Edvin Samnøy, Jørgen Andreas Hansen, Pål Guddal, Alexander Kirketeig

Dommere:
Kristin Thorvaldsen, Arnulf Wahlstrøm

Stream og liveresultater HER
Oppdateringer på NSFs Facebook-side 
HER





0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline